червень

Питання - відповіді

Зміна прізвища підприємцем-платником ПДВ, як складати податкові накладні?

17:56 23.06.2021

Оподаткування VIP-автівок додало запорізьким бюджетам 2,5 мільйона гривень

За п'ять місяців до місцевих бюджетів регіону надійшло 2 мільйони 463 тисячі гривень транспортного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, власники елітних авто-юридичні особи сплатили 1 мільйон 828 тисяч гривень, від фізичних осіб скарбниці отримали 635 тисяч гривень.

17:54 23.06.2021

З доходів запоріжців до місцевих бюджетів надійшло 3,7 мільярда гривень ПДФО

Упродовж п'яти місяців до місцевих бюджетів регіону сплачено 3 мільярди 727 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Зростання надходжень до показників аналогічного періоду минулого року склало 549 мільйонів гривень або 17 відсотків. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

17:52 23.06.2021

Питання - відповіді

Чи подає суб’єкт господарювання форму № 20-ОПП у разі надання в оренду частини приміщень?

22:05 19.06.2021

Кадри вирішують все: новопризначені податківці склали присягу держслужбовця

У податковій службі Запорізької області поновлено конкурси на зайняття вакантних посад. І вже перші переможниці конкурсних відборів склали присягу державного службовця в Пологах, Мелітополі та Якимівці.

22:04 19.06.2021

Від запорізьких компаній і підприємців державна скарбниця отримала майже два мільярда гривень ПДВ

З початку року представники запорізького бізнесу сплатили до державного бюджету 1 мільярд 911 мільйонів гривень податку на додану вартість. Рівень надходжень п'яти місяців минулого року перевищено на 390 мільйонів гривень або на 25 відсотків. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

22:03 19.06.2021

Майже шість тисяч запоріжців започаткували власну справу у 2021 році

За п’ять місяців новий бізнес зареєстрували 5648 платників податків регіону, з яких 4685 фізичних осіб-підприємців та 963 суб'єкти господарювання – юридичні особи. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з аналогічним періодом минулого року спостерігається позитивна динаміка відкриття бізнесу – кількісні показники зросли на 538.

22:01 19.06.2021