A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нововасилівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Рішення сесій Нововасилівської селищної ради №1 «Про затвердження Програма підготовки до функціонування Нововасилівської селищної ради в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних та заходів територіальної оборони у 2022 році»»

Кількість переглядів: 184
Скликання: 8 скликання
Сесія: 13 (позачергова) сесія
Тип документу: Рішення сесій Нововасилівської селищної ради
Дата: 17.02.2022
Автор: НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Номер документу: 1
Назва документу: Про затвердження Програма підготовки до функціонування Нововасилівської селищної ради в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних та заходів територіальної оборони у 2022 році»
Прикріплені файли:

УКРАЇНА

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

тринадцята  ( позачергова) сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 17 лютого 2022р.           смт. Нововасилівка                   № 1

 

 

Про затвердження Програма підготовки до функціонування Нововасилівської  селищної ради в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних та заходів територіальної оборони у 2022 році»

 

 

Керуючись п.22 ст.26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,ст.20 Бюджетного Кодексу, Новавасилівська  селищна рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму  підготовки до функціонування Нововасилівської   селищної ради в умовах особливого періоду ,забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу,мобілізаційних та заходів територіальної оборони у 2022 році»

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну    комісію  з питань бюджету , соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу та розвитку підприємництва.

 

 

 

Селищний голова                                       Олександр ПРОКОПЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            Рішенням Нововасилівської

                                                                            селищної ради

                                                                            від 17.02.2022 р. № 1

 

 

 

 

 

 

 

Програма

підготовки до функціонування Нововасилівської селищної ради  в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних та заходів територіальної оборони на 2022 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нововасилівська селищна рада

 

2022

 

 

 

 

 

 

1.Мета програми

 

    Метою програми підготовки до функціонування Нововасилівської селищної ради в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних заходів та територіальної оборони у 2022 році (далі - Програма) є матеріально-технічне забезпечення заходів, які проводяться об’єднаною територіальною громадою з забезпечення проведення на території громади призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом, мобілізаційних заходів, підготовки до ведення територіальної оборони та заходів, визначених рішеннями Ради оборони Запорізької області з надання допомоги підрозділам Збройних Сил України, Національної гвардії України та органів внутрішніх справ, які розташовані на території громади та здійснюють діяльність з посилення обороноздатності, протидії диверсійній та шпигунській роботі, а також підготовки і ведення територіальної оборони громади у ході можливих воєнних дій.

 

2. Заходи щодо реалізації Програми

 

    У процесі проведення на території Нововасилівської селищної ради призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом, мобілізаційних заходів, підготовки та ведення територіальної оборони у ході можливих воєнних дій потребують вирішення наступні заходи:

  1. Проведення оповіщення військовозобов’язаних та призовників, рекламна та агітаційна робота по залученню на військову службу за контрактом, перевірка стану військового обліку;

2. Придбання медичних препаратів, канцтоварів та інших матеріалів для проведення медичного огляду призовників та військовозобов'язаних;

3. Доставка призовників та військовозобов’язаних до обласного збірного пункту для проходження обласної військово-лікарської комісії та для призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом;

4. Доставка резервістів до обласного збірного пункту або до військових частин для проходження військових зборів та забезпечення їх повернення;

5. Забезпечення друкарською продукцією заходів призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом та мобілізацією.

6. Забезпечення канцелярськими товарами заходів призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом та мобілізацією.

7. Проведення заходів з облаштування та покращення матеріально-технічної бази призовної дільниці Приазовського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

8. Доставка техніки, яка підлягає вилученню до Збройних Сил України на обласний збірний пункт та в місця дислокації;

9. Здійснення заходів щодо підготовки та ведення територіальної оборони на території громади - створення належних умов для функціонування підрозділів територіальної оборони та нарощування матеріально-технічної бази роти охорони: придбання речового майна, засобів зв’язку,  визначення місць розміщення та їх облаштування, організація харчування, прально-лазневе забезпечення, транспортне, паливно-мастильне забезпечення у разі розгортання, проведення навчань і тренувань. Забезпечення заходів бойової підготовки підрозділів територіальної оборони.

 

  1. Фінансове забезпечення реалізації Програми

 

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів  бюджету Нововасилівської  селищної ради з урахуванням його можливостей, а також інших джерел незаборонених законодавством.

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування наведені в додатку до Програми.

 

  1. Очікувані результати, ефективність Програми

 

    Виконання Програми дозволить своєчасно і якісно виконати вимоги законодавства щодо забезпечення призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, виконання мобілізаційних заходів та заходів з підготовки та ведення територіальної оборони у ході можливих воєнних дій на території громади, укріпити територіальну обороноздатність громади шляхом розбудови системи територіальної оборони, залучення усього суспільства до протидії загрозам та відбиттю агресії з боку іншої держави(у разі її скоєння) і має забезпечити:

захист населення, території, навколишнього середовища та майна громади під час надзвичайних ситуацій;

проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій;

створення умов для стратегічного розгортання військ і оборону території громади до часу розгортання основних військ Збройних Сил України;

охорону і захист критично важливих об’єктів.

 

   

  1. Організація управління та контроль

за ходом виконання Програми

 

Безпосередній контроль за виконанням напрямів і заходів Програми та координація діяльності між виконавцями Програми покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Арабаджи М.І.

 

  

 

 

 

Cекретар селищної ради                                                      Надія Голубєва       

 

 

 

Додаток 2

до програми

Розрахунок до фінансування заходів Програми

підготовки до функціонування Нововасилівської селищної ради  в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних та заходів територіальної оборони на 2022 рік

 

з/п

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

Етапи та обсяги фінансування за роками

(тис. грн.)

 

Термін виконання

Загальний обсяг

1

2

3

4

5

1

Заходи та роботи з територіальної оборони (поточні витрати)

Нововасилівська селищна рада, структурні підрозділи ради (відповідно до розподілу завдань, визначених розпорядженням селищного голови)

2022 рік

Місцевий бюджет

 

 

 

 

Всього:

 

40,0

40,0

 

 

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                   Надія ГОЛУБЄВА  


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь