Про скликання одинадцятої позачергової сесії Нововасилівської селищної ради

Дата: 08.12.2021 13:29

ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

голови районної ради

_________2021р.           смтНововасилівка                                   №  ______

Про скликання одинадцятої позачергової

сесії Нововасилівської селищної ради

Відповідно до статті 46 п.4 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  та Регламенту Нововасилівської селищної ради VIII скликання :

1. Провести пленарне засідання XI позачергової сесії селищної ради VIII скликання 09 грудня 2021 року о 11-00 годині в залі засідань селищної ради
  2. Засідання постійних комісій провести 09 грудня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань селищної ради
  3. Винести на розгляд сесії наступні питання:

3.1.Про затвердження Програми фінансової підтримки КП « Добробут» Нововасилівської селищної ради на 2021-2022 роки

Доповідає : Соболь О., начальник фінансового відділу

3.2.Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нововасилівської селищної ради на 2022 рік

Доповідає : Соболь О., начальник фінансового відділу

3.3.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020р №16 « Про бюджет Нововасилівської селищної ради на 2021рік ( зі змінами та доповненнями)

Доповідає : Соболь О., начальник фінансового відділу

3.4.Про затвердження Програми фінансової підтримки КП « Добробут» Нововасилівської селищної ради на 2021-2022 роки

3.5.Про    затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення

земельних   ділянок  у власність  для  ведення особистого

селянського    господарства

Доповідає: Кікоть В.І., Єршова О.В., Мандрика А., Суліменко В.В.

3.6. Про    затвердження  проекту землеустрою  що забезпечує еколого-економичне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь земельної  ділянки.  Замовники:  ф.г. «Мираж», ф.г. «Воскресенське-2008»

Доповідає :(Мандрика, Єршова)

3.7. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки.  Замовник: Романченко І.І

Доповідає: Клепчев Д.В.

3.8.Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки.  Замовник: Білан М.І.

Доповідає: Єршова О.

3.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (пай).

Замовник:  Демченко О.Ф., Куріпта В.І., Щербинка М.І.;

Доповідає: СуліменкоВ.,Мандрика А.

3.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання в оренду земельних ділянок. Замовник: СВК АФ «Україна»

Доповідає:Єршова О.

3.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) . Замовник: фермерське господарство «Фортуна»

Доповідає : КікотьВ.І

3.12. Про    затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних   ділянок, цільове призначення яких змінюється. Замовник:  Смелянська О.І., Борисова І.О.

Доповідає : СуліменкоВ.В.

3.13. Про скасування державного акту на право довічного успадковуваного володіння землею виданого ф/г «Еліта».

Доповідає : Кікоть В.І., староста

3.14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).Замовник: ф/г Еліта

Доповідає : Кікоть В.І., староста

3.15. Про    затвердження  проекту  землеустрою, вилучення земельної ділянки з комунальної власності та передачу у приватну власність для  ведення особистого селянського господарства. (Єршова )

Доповідає : Єршова О., землевпорядник

3.16. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки Замовник: ФОП Колядич П.П.

Доповідає : Мандрика А., землевпорядник

3.17. Про внесення змін до рішення  №36 від 16.06.2021 року сьомої сесії Нововасилівської селищної ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства» (Суліменко)

Доповідає : Суліменко В., головний спеціаліст

3.18. Про внесення змін до рішенням селищної ради  № 2 від 24 грудня