Яскраво, смачно, від душі – так святкують в Нововасилівській громаді!

Одразу три приводи були, щоб 19 вересня організувати в смт Нововасилівка Мелітопольського району Запорізької області яскраве свято – День селища, 78-а річниця визволення Нововасилівки та сіл від фашистської окупації в Другій світовій війні та  перша річниця створення Нововасилівської об’єднаної територіальної громади.

20:30 20.09.2021

Вітання керівництва Нововасилівської ОТГ з днем рятівника України

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Нововасилівського МПО та бійців Приазовської філії Мелітопольського відділу МНС із професійним святом – Днем рятівника!

11:38 17.09.2021

КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із Службою у справах дітей Нововасилівської селищної ради проводить спільну акцію  «Протягни руку допомоги».

КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із Службою у справах дітей Нововасилівської селищної ради проводить спільну акцію «Протягни руку допомоги».

На території Нововасилівської селищної ради є сім'ї вразливих категорій, які потребують сторонньої допомоги. КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із Службою у справах дітей Нововасилівської селищної ради звертаються до небайдужих мешканців громади із проханням допомогти таким родинам продуктами харчування.

14:53 06.09.2021

Сьогодні – День підприємця України Вітаємо всіх бізнесменів і підприємців Нововасилівської ОТГ з їх професійним святом- Днем підприємця України!

Ваша справа потребує наполегливості в діях, рішучості у вчинках,чіткого та вірного розрахунку. Це зовсім нелегко, тому Ви  заслуговуєте на повагу та шанування в суспільстві. Адже саме завдяки Вашій ініціативі та зусиллям розвивається підприємництво, збільшуються надходження до державної скарбниці, створюються нові робочі місця.

08:22 05.09.2021

Голова райдержадміністрації Ігор Судаков провів перевірку освітніх закладів Мелітопольського району

Напередодні початку нового навчального року голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков разом із першим заступником Андрієм Фесиком та керівниками відповідних територій відвідали загальноосвітні навчальні заклади Мелітопольського району, з метою ознайомлення їх готовності до початку навчального року 2021/2022.

08:35 01.09.2021