НА «КУРГАНІ ЄДНОСТІ» ПІДНІМУТЬ НАЙВИЩИЙ ПРАПОР ЗАПОРІЖЖЯ

Під час відвідання острову Хортиця Олександр Старух ознайомився з ходом реконструкції пагорбу біля Музею запорізького козацтва, де 23 серпня, у День Державного Прапора України, мають відбутися заходи національного рівня.

11:31 12.08.2021

МИТНИЦЯ ПОВЕРНУЛАСЯ ДО ЗАПОРІЖЖЯ ТА ДЕМОНСТРУЄ ГІДНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

За участі голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха відбулась нарада керівного складу Запорізької митниці. У заході також взяли участь начальник Запорізької митниці Олександр Бєлінський, заступник голови обласної ради Владислав Куценко, начальники митних постів та посадові особи структурних підрозділів.

11:30 12.08.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДЕ ЗБІЛЬШЕНО КІЛЬКІСТЬ ПУНКТІВ ВАКЦИНАЦІЇ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ЩОДНЯ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час відвідування пункту щеплення у гіпермаркеті «Амстор», розташованого у центрі Запоріжжя на вул. Перемоги.

11:29 12.08.2021

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ НА ОБ'ЄКТІ ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА

Заступники голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова та Едуард Брутман відвідали обласну школу вищої спортивної майстерності, де за програмою президента «Велике будівництво» триває масштабна реконструкція.

11:27 12.08.2021