Давайте разом подаруємо дітям посмішку і частинку душевного тепла!

КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із Службою у справах дітей Нововасилівської селищної ради проводить спільну акцію «Допоможіть нам допомагати іншим».

13:41 30.07.2021

Шляхи громади стануть краще!

Проблема неякісних шляхів на території Нововасилівської селищної ради існує багато років. Тому ремонт доріг загального користування місцевого значення керівництво та депутатський склад Нововасилівської ОТГ обрали як один з пріоритетних напрямів в роботі.

21:54 29.07.2021

ЗАПОРІЗЬКІ МОСТОБУДІВНИКИ З'ЄДНАЛИ ЛІВИЙ БЕРЕГ ДНІПРА З ХОРТИЦЕЮ

Роботи на флагмані програми «Велике будівництво» йдуть рекордними темпами у цілодобовому режимі. Сьогодні плавкран «Захарій» встановив останню секцію прогонової будови верхової сторони споруди № 10.

22:44 28.07.2021

Наша громада - на олімпійській хвилі!

Весь світ спостерігає за подіями в Токіо, де проходять олімпійські ігри. Там відбуваються історичні перемоги в спорті, вирують емоції. Ми вболіваємо за наших спортсменів, захоплюємось досягненнями чемпіонів. Саме подіям в Токіо був присвячений тематичний захід «Олімпійський день», який пройшов на території Нововасилівської ОТГ.

22:33 26.07.2021

Кубок відкритого турніру з футболу пам’яті народного депутата Олега Олексенка – в Нововасилівській ОТГ!

Вчора в м. Мелітополь на стадіоні «Спартак» дві команди – Нововасилівської ОТГ Та «Мелітопольська черешня» - боролися за кубок турніру з футболу пам’яті народного депутата Олега Олексенка.

16:10 24.07.2021

Вчора на стадіоні «Спартак» в м. Мелітополь відбувся полуфінальний  футбольний матч в турнірі пам’яті народного депутата О. Олексенка. Наша команда грала з командою «Чехоград».

Вчора на стадіоні «Спартак» в м. Мелітополь відбувся полуфінальний футбольний матч в турнірі пам’яті народного депутата О. Олексенка. Наша команда грала з командою «Чехоград».

Вже в першому таймі хлопці з команди Нововасилівської ОТГ забили два голи в ворота суперників. О от у другому таймі з’явився ще один ігрок – злива, що не вщухала 40 хвилин. Незважаючи на це, футболісти продовжували боротися за перемогу. Наші хлопці забили ще два голи. Але дощик мабуть освіжив суперників з с.Новгородківка. На передостанній хвилині вони закатили гол  в ворота нашої команди. Добре, подумали вболівальники , дощ розмочив поле, хай вже і рахунок буде розмочений… Але  на останній хвилині сталося зовсім непередбачувана ситуація – суддя призначає пенальті і футболіст «Чехограду» забиває другий гол. Отже, рахунок 4:2. Ми – в фіналі.

11:35 22.07.2021