ВІДОМІ ЗАПОРІЖЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ЩЕПИТИСЯ: “ВАКЦИНОВАНІ - ЗАХИЩЕНІ”

Міністерство охорони здоров'я України разом з Товариством Червоного Хреста України запустили всеукраїнську національну кампанію “Україна вакцинується”. В 24 роликах відомі люди регіонів нашої держави діляться своїм досвідом та мотивацією щодо вакцинації від COVID-19.

19:52 19.01.2022

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ АКТИВІЗУЄ РОБОТУ З ВАКЦИНАЦІЇ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАРЕНЬ КИСНЕВИМИ КОНЦЕНТРАТОРАМИ

Під час наради голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій регіону, яка відбулася сьогодні, 18 січня, розглядалися нагальні питання підготовки до чергової хвилі пандемії COVID-19.

19:51 19.01.2022

До відома населення щодо безпечності виробів, які контактують з харчовими продуктами

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF)  №2020.6056-fup4, відповідно до якого виявлено  міграцію первинних ароматичних амінів у ложках (шумівках), що експортувались з Китаю (експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO., LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLY WORLD TRADE CENTER) через Францію до України  (отримувач:  «АШАН Україна», S95 – Бориспіль, 08301).

16:20 18.01.2022

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

18:41 17.01.2022

Глова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко підписав Меморандум про співпрацю з правоохоронними органами  в пілотному проєкті  «Вихователь безпеки»

Глова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко підписав Меморандум про співпрацю з правоохоронними органами в пілотному проєкті «Вихователь безпеки»

Вчора, 12 січня, в Головному управлінні обласної поліції представники апарату Міністерства внутрішніх справ України презентували проєкт, націлений на створення безпечного  освітнього простору для дітей. Заступник начальника ГУНП в Запорізькій області, начальник Головного управління ДСНС, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, а також голови трьох територіальних громад підписали Меморандум про співпрацю. Серед них і голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко.

11:49 13.01.2022

МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ ОБЛАСТІ ПЕРЕДАЛИ ПЛР-ТЕСТИ

Сьогодні у Запорізькій обласній клінічній лікарні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом зі своєю заступницею Златою Некрасовою та директором Департаменту охорони здоров’я Олексієм Кулиничем передали діагностичні матеріали, закуплені коштом держсубвенції.

12:30 11.01.2022