грудень

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ! ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ОБ’ЄКТІВ САНІТАРНИХ ЗАХОДІВ!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів "Щодо повідомлення RASFF  № 2021.3230-fup 1" стосовно несанкціонованого використання бамбуку в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

11:24 13.12.2021

Держпродспоживслужба інформує! Повідомлення RASFF щодо виявлення Salmonella в курятині

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF)  №2021.6641-fup2, відповідно до якого виявлено Salmonella (present/25g) в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z. o. o. Warszawa)  до України (отримувач: ТОВ «М’ясний торговий дім», вул. Академіка Каблукова, 21, оф. 1-2, м. Київ, 03065; ТОВ «Ред Міт», Південне шосе, 57, оф.44, м. Запоріжжя, 69032).

11:23 13.12.2021

До уваги операторів ринку кормів!

З 19 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про безпечність та гігієну кормів», який було прийнято 21 грудня 2017 року. Цей Закон визначає правові та організаційні засади гарантування безпечності кормів під час їх виробництва, обігу та використання, зокрема встановлює вимоги щодо гігієни, маркування, пакування та представлення кормів, регулює відповідні суспільні відносини між операторами ринку та органами державної влади. При цьому кормом вважається будь-яка речовина або продукт, включаючи кормові добавки, перероблені, частково перероблені чи неперероблені, призначені для годування тварин.

11:56 03.12.2021