серпень

До уваги суб’єктів господарювання !

Приазовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби повідомляє, що до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту справ споживачів, надійшов лист ТОВ «ГАММА-А» від 14 липня 2021 року № 3/07-21, в якому оператор ринку повідомляє, що при здійсненні своє діяльності, а саме: реалізації рибних консервів на території України, дізналось, що деякі оператори ринку харчових продуктів-імпортери, всупереч вимогам діючого законодавства, вводять споживачів в оману щодо характеристик харчового продукту, який вони реалізовують на території України, внаслідок чого здоров?є споживачів знаходиться під загрозою, а через придбання дешевої продукції під видом іншої, більш відомої та коштовної, споживачі несуть матеріальні збитки.

20:10 26.08.2021

До уваги суб’єктів господарювання !

20:10 26.08.2021

Держпродспоживслужба нагадує Як уберегтися від ботулізму

За п’ять місяців 2021 року в Україні зареєстрували 41 випадок ботулізму, 6 випадків стали фатальними. Всього захворіли 43 людини, з них одна дитина. Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров’я України.

12:12 02.08.2021