Військовий збір: запоріжці перерахували до бюджету майже чверть мільярда гривень

У січні-квітні від запорізьких платників до державного бюджету надійшло 249 мільйонів 632 тисячі гривень військового збору. Це на 46 мільйонів 800 тисяч гривень або на 23 відсотки більше, ніж було сплачено роком раніше.

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, у квітні скарбниця отримала майже 67 мільйонів гривень, що на 17,2 мільйона гривень більше квітня минулого року.

За чотири місяці найбільші суми спрямували суб'єкти господарювання і мешканці обласного центру – 129 мільйонів 272 тисячі гривень, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські платники забезпечили 39,4 мільйона, мелітопольські та веселівські – 21,4 мільйона, бердянські та приморські – близько 16 мільйонів, пологівські, більмацькі та розівські – майже 8 мільйонів, оріхівські та гуляйпільські – 7,5 мільйона, вільнянські та новомиколаївські – 6,9 мільйона, василівські та михайлівські – 6,7 мільйона тощо.

Всього станом на початок травня в регіоні нараховується 37774 платника військового збору, у тому числі 15140 юридичних осіб та 22634 фізичні особи.

Цей платіж утримується з доходів фізичних осіб, які підлягають оподаткуванню. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Питання-відповіді

Громадянин отримав міжнародний або вітчизняний грант. Чи необхідно оподатковувати?

12:20 10.06.2021

Запорізькі громади отримали майже 535 мільйонів гривень плати за землю

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 534 мільйони 600 тисяч гривень плати за землю. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, запоріжці сплатили на 274 мільйони більше, ніж роком раніше.

12:18 10.06.2021

Запорізькому бізнесу представили проекти законодавчих змін для розвитку підприємництва

У Запоріжжі в режимі онлайн відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань підприємців. Захід відбувся за участю керівництва Запорізької облдержадміністрації, заступника начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Алли Децик, представників інших органів виконавчої влади, громадських та бізнес-об'єднань.

12:16 10.06.2021

Зміцнення ресурсної бази громад: онлайн-практикум для запорізьких ОТГ

Сьогодні у Запорізькій міській раді відбувся практикум із застосування законодавства "Фінансове забезпечення територіальних громад. Законодавчі ініціативи з ПДФО", спікерами якого виступили виконавчий директор Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України Олексій Бєліков, заступник начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська та  радниця Запорізького міського голови Валентина Малиш.

12:10 10.06.2021

610 власників запорізького бізнесу користуються "касовим апаратом" в смартфоні

У регіоні станом на початок травня програмні реєстратори розрахункових операцій використовують 610 суб'єктів господарювання. Вони підключили до фіскального серверу 808 програмних РРО та успішно користуються перевагами новітньої касової техніки. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

12:08 10.06.2021