Що варто знати про африканську чуму свиней
Щоб максимально запобігти зараженню своїх тварин Вам необхідно дотримуватися наступних правил:
- Тримайте тварин у закритих свинарниках і не випускати їх на пасовище.
- Обов’язково повідомте про наявність у вас свиней свого дільничного ветеринарного лікаря, який зробить щеплення тварині проти класичної чуми свиней (безкоштовно).
- Закуповуйте доброякісні комбікорми лише на офіційних ринках та вимагайте від продавців супровідні документи, що гарантують якість безпечність та місце походження корму.
- Не згодовуйте тваринам корми без попередньої термічної обробки.
- Регулярно здійснюйте обробку ваших тварин проти комах та кліщів.
- Ретельно та комплексно боріться з мишовидними гризунами.
- Зберігайте високу санітарну культуру господарювання, не намагайтеся несанкціоновано перевезти живих та забитих тварин без ветдокументів.
- Здійснюйте подвірний забій після передзабійного огляду тварини ветеринарним лікарем.
- Ні в якому разі не купуйте м’ясо або сало на стихійних ринках чи в місцях несанкціонованої торгівлі.
ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ!
При найменших ознаках захворювання свиней у ваших господарствах, а також про всі випадки загибелі просимо терміново повідомляти до Приазовської державної районної лікарні ветеринарної медицини за номерами :
0979614331,0962880232
Щодо виконання плану заходів з реформування системи шкільного харчування.
За ініціативою Приазовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області в Приазовській, Олександрівській та Нововасилівській територіальних громадах створені робочі комісії щодо виконання плану заходів з реформування системи шкільного харчування.
13:23 01.07.2021
проблема дирофіляріозу, єдиного підшкірного трансмісивного гельмтозу собак, кішок і диких тварин, який зареєстрований в Україні і має тенденцію до збільшення,
В останні роки актуальною залишається проблема дирофіляріозу, єдиного підшкірного трансмісивного гельмтозу собак, кішок і диких тварин, який зареєстрований в Україні і має тенденцію до збільшення, як в регіоні,так і в Україні в цілому. Так, в період з 1975 по 1996 рік на території України і в 11 областях країни було зареєстровано 172 6 випадків в 25областях країни.
10:49 28.06.2021
Що необхідно знати про нітрати в продуктах та їх вплив на здоров'я людини
З початку року спеціалістами Приазовської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби було досліджено 66 зразків ранніх овочів та фруктів на нітрати та 3514 зразків лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи на ринку. Підвищений вміст нітратів в овочах та фруктах не виявлено.
20:21 14.06.2021
Обережно – гриби!
ПЕРШ НІЖ ВЖИВАТИ ГРИБИ ПОДУМАЙТЕ - ЧИ ВАРТО РИЗИКУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ ТА ЗДОРОВ'ЯМ
20:19 14.06.2021
Презентовано нове шкільне меню, яке буде впроваджене в українських школах з 1 вересня
Здорове, корисне та смачне: презентовано нове меню, яке було розроблено в рамках реформування системи шкільного харчування, що відбувається за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. У новому меню обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження, соків, зменшено споживання хліба і картоплі, збільшено споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.
20:13 14.06.2021