Що варто знати про африканську чуму свиней

Щоб максимально запобігти зараженню своїх тварин Вам необхідно дотримуватися наступних правил:

1. Тримайте тварин у закритих свинарниках і не випускати їх на пасовище.
  2. Обов’язково повідомте про наявність у вас свиней свого дільничного ветеринарного лікаря, який зробить щеплення тварині проти класичної чуми свиней (безкоштовно).
  3. Закуповуйте доброякісні комбікорми лише на офіційних ринках та вимагайте від продавців супровідні документи, що гарантують якість безпечність та місце походження корму.
  4. Не згодовуйте тваринам корми без попередньої термічної обробки.
  5. Регулярно здійснюйте обробку ваших тварин проти комах та кліщів.
  6. Ретельно та комплексно боріться з мишовидними гризунами.
  7. Зберігайте високу санітарну культуру господарювання, не намагайтеся несанкціоновано перевезти живих та забитих тварин без ветдокументів.
  8. Здійснюйте подвірний забій після передзабійного  огляду тварини ветеринарним лікарем.
  9. Ні в якому разі не купуйте м’ясо або сало на стихійних ринках чи в місцях несанкціонованої торгівлі.

ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ!

При  найменших ознаках захворювання свиней у ваших господарствах, а також про всі випадки загибелі просимо терміново повідомляти до Приазовської державної районної лікарні ветеринарної медицини за номерами :

Щодо виконання плану заходів з реформування системи шкільного харчування.

За ініціативою Приазовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області  в Приазовській, Олександрівській та Нововасилівській територіальних громадах  створені робочі комісії щодо виконання плану заходів з  реформування системи шкільного харчування.

13:23 01.07.2021

проблема дирофіляріозу, єдиного підшкірного трансмісивного гельмтозу собак, кішок і диких тварин, який зареєстрований в Україні і має тенденцію до збільшення,

В     останні   роки        актуальною залишається     проблема дирофіляріозу, єдиного підшкірного трансмісивного гельмтозу собак, кішок і  диких тварин, який зареєстрований в Україні і має тенденцію  до збільшення, як в регіоні,так  і в Україні   в цілому.  Так, в період з 1975 по 1996   рік   на території України і  в 11 областях країни було зареєстровано 172 6 випадків в 25областях країни.

10:49 28.06.2021

Що необхідно знати про нітрати в продуктах та їх вплив на здоров'я людини

З початку року спеціалістами Приазовської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби  було досліджено 66 зразків ранніх овочів та фруктів на нітрати та 3514 зразків лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи на ринку. Підвищений вміст нітратів в овочах та фруктах не виявлено.

20:21 14.06.2021

Обережно – гриби!

ПЕРШ  НІЖ  ВЖИВАТИ  ГРИБИ  ПОДУМАЙТЕ  - ЧИ  ВАРТО РИЗИКУВАТИ  СВОЇМ  ЖИТТЯМ  ТА  ЗДОРОВ'ЯМ

20:19 14.06.2021

Щодо весняної диспансеризації великої рогатої худоби та дрібної рогатоїхудоби, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення

З метою охорони здоров’я тварин і людей та забезпечення виробництва якісної та безпечної продукції спеціалістами Приазовської районної державної лікарні ветеринарної медицини та її структурними підрозділами з 05 травня 2021 року проводиться весняна-літня диспансеризація великої рогатої худоби та дрібної рогатої худоби, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення.

20:15 14.06.2021

Презентовано нове шкільне меню, яке буде впроваджене в українських школах з 1 вересня

Здорове, корисне та смачне: презентовано нове меню, яке було розроблено в рамках реформування системи шкільного харчування, що відбувається за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. У новому меню обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження, соків, зменшено споживання хліба і картоплі, збільшено споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.

20:13 14.06.2021