Нормативні акти, згідно яких створено Нововасилівську ОТГ, обрано голову громади та депутатський склад

Дата: 07.04.2021 19:13

Фото без опису1. Розпорядження Кабінету міністрів України №713-р від 12.06.2020 р. «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Запорізької області».

2. Постанова Верховної Ради України № 705-IХ від 15.07.2020р. «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році».

3. Постанова ЦВК від 08.08.2020р. №160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року».

4. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 р. №1009-ІХ.