Найщиріші привітання – найпрекраснішім жінкам!

Дата: 15.04.2021 20:38

Святкові урочистості , присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня, відбулись в населених пунктах Нововасилівської об’єднаної територіальної громади і проходили під загальної назвою «Жінка – восьме чудо світу»

Фото без опису

5-го березня в актовій залі Нововасилівської селищної ради зібралися представниці прекрасної статі селища Нововасилівка, Федорівки та Ганно-Опанли. Зі святом їх привітав голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко, а також депутат обласної ради Вадим Сухіна. Користуючись нагодою він вручив Почесни грамоти Запорізької обласної ради двом жінкам, які внесли вагомий вклад в розбудову та розвиток місцевого самоврядування  – Аллі Шоповій та Оксані Григор’євій. Приємною звісткою для всіх присутніх стало те, що в місцевому Будинку культури скоро завершиться ремонт, і вже незабаром місцеві мешканці зможуть збиратися на свята вже в просторій глядацькій залі. Чудовий весняний настрій подарували учасники художньої самодіяльності Нововасилівського БК, учні дитячої музичної школи, художньої школи.

Фото без опису

6-го березня урочистості пройшли в Воскресенському СБК. Концерт підготували учасники місцевої художньої самодіяльності а також Нововасилівського БК.  В цей день привітання зі святом від голови громади та виступи місцевих артистів приймали  також жінки в с. Новоспаське. Наступного дня  - в с. Розівка, Миколаївка та Ганнівка.

Усім бажаючим потрапити на святкові заходи з населених пунктів, в яких немає клубів та СДК, була надана можливість безкоштовно приїхати на концерти в найближчій заклад культури.

Виставки літератури, фотовиставки, виставки дитячих малюнків, дитячі свята пройшли у всіх бібліотечних закладах населених пунктів громади.

Відділ зв’язку з громадськістю та комунікації Нововасилівської ОТГ

На фото: виступ ансамблю «Райская птица» (смт Нововасилівка) глядачі завжди  приймають дружніми оплесками

Фото без опису

Депутат облради Вадим Сухіна вручив Почесну грамоту облради співробітниці Нововасилівської  селищної ради Аллі Шоповій