20.11.2020 року відбулось перше засідання першої установчої сесії новоствореної Нововасилівської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 15.04.2021 20:50

На першу сесію 8-го скликання зібрались переможці місцевих  виборів 2020 року – депутати селищної ради, серед запрошених були депутат районної ради Андрій Голубєв, депутат обласної ради Вадим Сухіна, в.о. голови РДА Андрій Фесик.

Фото без опису

Про результати виборів та визнання повноважень депутатів та голови Нововасилівської селищної ради доповіла голова Нововасилівської територіальної виборчої комісії Ольга Кисіль. Вона вручила депутатські посвідчення присутнім народним обранцям (на фото). Після отримання посвідчення голови ОТГ, Олександр Миколайович Прокопенко урочисто склав присягу та в присутності депутатів і запрошених він поставив свій підпис під текстом присяги.

Поздоровлення та побажання новому складу депутатів громади висловили депутат районної ради Андрій Голубєв, депутат обласної ради Вадим Сухіна, в.о. голови РДА Андрій Фесик, а також голова Аграрного союзу Приазовського району, депутат Нововасилівської селищної ради Володимир Задирака. Користуючись нагодою він вручив почесну нагороду від Міністерства розвитку економіки та сільського господарства  з нагоди Дня працівників сільського господарства    своєму колезі – аграрію та депутату Нововасилівської селищної ради Володимиру Бєлому

Фото без опису

Далі відбулось голосування за кандидатуру секретаря селищної ради. Шляхом таємного волевиявлення депутатів цю посади посіла Надія Михайлівна Голубєва.

Аби якнайшвидше  приступити до роботи, депутати визначились зі складом комісій, в яких вони працюватимуть згідно із своєю професійної діяльністю та освітою. Таких комісій 5. А саме:

• з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового розвитку та розвитку підприємницької діяльності;
  • з питань будівництва, архітектури, комунального господарства, комунальної власності;
  • з питань екології, земельних ресурсів та земельних відносин;
  • з питань освіти, культури та спорту, соціального захисту та охорони здоров’я;
  • з питань законності, депутатської діяльності та депутатської етики.

Депутати затвердили склад комісії про інвентаризацію майна тих сільських рад, які увійшли до складу громади – Воскресенської,  Маківської, Ганнівської, Федорівської, Новоспасської, Розівської та Беседівської.

Було створено робочу групу, яка розробить положення про старост.