Кожна проблема території потребує ретельного аналізу, аби знайти шляхи її вирішення.

Дата: 18.04.2021 18:26

Фото без опису13 квітня в Нововасилівській селищній раді відбулась зустріч з представниками «Агенції розвитку Мелітополя», яка створена за ініціативи народного депутата Сергія Мінько з метою ефективної роботи з місцевими громада Мелітопольського району по вирішенню найнеобхідніших проблем громад та реалізації проектів розвитку територій.

Зустріч проходила в форматі керованого діалогу, в якому прийняли участь керівництво Нововасилівської селищної ради та члени виконкому ради. Модератором бесіди став Євген Кавун («Інженери Порозуміння»).

Кожен мав можливість висловити своє бачення щодо першочергових завдань, які необхідно вирішити на території а також можливі варіанти та шляхи їх вирішення.

Представник «Центру стратегічного розвитку Мелітополя» та «Агенції розвитку Мелітополя» Андрій Орлов підкреслив, що метою цієї першої зустрічі був моніторинг локальних проблем, які після систематизації та ретельного аналізу  будуть внесені в спільний план дій - Стратегію розвитку громад нашого регіону.

Адже саме системний підхід до планування допоможе виробити дійсно якісну стратегію дій, а отже саме таку, що принесе користь мешканцям кожної громади.

Відділ зв’язку з громадськістю та комунікації Нововасилівської ОТГ