Сьогодні - День вишиванки!

Дата: 20.05.2021 08:15

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, вірності та любові. Вона настільки глибоко увійшла в наше життя , що в Україні встановили навіть спеціальне свято – День вишиванки.  Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.

Отож, діти читачі та завідуюча Нововасилівськой бібліотекою для дітей Шурнюк Жанна Валеріївна приєдналися до свята створивши флешмоб  « Я люблю вишиванку».

Бібліотека презентувала виставку – вернісаж «Українськи вишиванки-наче райдуги світанки ». Завдяки оригінальному оформленню експозиції, діти   мали  змогу через книги  та журнали познайомитися із сучасними та старовинними зразками українських  вишиванок. Також на заході звучали вірші про українську вишиванку у виконанні Віхляєвой Яни (учениці 9-Б кл.) та Демченко Валерії (учениці 4-А кл.)

Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання – нерозгубити його, передати це живе, іскристе диво наступним поколінням.

Мереживом виткане наше життя,

Душею свій час відчуваєш.

І буде настільки цікавим буття,

Які в нього нитки вплітаєш.