Вже стало доброю традицією у Ганно-Опанлинському НВК проводити весняний турнір з волейболу. І ця весна не стала винятком.

Дата: 27.05.2021 13:39

25 травня цього року відбулися чергові змагання в рамках турніру в яких прийняли участь команди Нововасилівської ОТГ. Змагалися три команди: молодіжна збірна ОТГ; команда фермерів та підприємців і волейболісти Ганно-Опанлинського НВК І-ІІІ ступенів. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші команди волейболістів. У напруженій боротьбі           І місце виборола молодіжна команда ОТГ; ІІ місце зайняли учні Ганно-Опанлинського НВК, а ІІІ місце у збірної фермерів та підприємців.

Допомогу в проведенні турніру надали  меценати:  Степанов В.В.,       Костиря Ю.О., Гнатко М.М.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!Фото без опису