В останній день весни 2021-го року – 31 травня- в Нововасилівській школі-комплекс «Гармонія» відбулось свято Останнього дзвоника.

Дата: 31.05.2021 16:07

28 випускників цього року виходять в доросле життя. З цією знаковою подією хлопців та дівчат вітали їх педагоги, батьки, учні.

Від імені Нововасилівської селищної ради привітали на побажали випускникам доброї долі в житті голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко та начальник відділу культури та освіти Нововасилівської селищної ради Ольга Кірпік.

Директор школи Олена Задирака привітала всіх з закінченням учбового року, а найкращим учням вручила відзнаки та грамоти.

Особливо зворушливими були вітання від перших вчителів, першокласників  і , звичайно, батьків.

Самі випускники заспівали пісню на згадку про роки, що були проведені за шкільною партою. Випускникам, які стали найкращими учнями, надали право закликати дзвониками на урок, який завершив учбовий рік 2020-2021 року.

А маленькі дзвоники, відтепер залишаться у випускників як нагадування про прекрасне дитинство і шкільні роки в Нововасилівській школі-комплекс «Гармонія». Фото без опису