Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Дата: 10.06.2021 14:51

про оприлюднення проєктів  регуляторних  актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення транспортного податку на на території Нововасилівської селищної ради»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Нововасилівської селищної ради оприлюднюються проєкти рішень Нововасилівської селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Нововасилівської селищної ради», «Про встановлення транспортного податку на території Нововасилівської селищної ради» з аналізами їх регуляторного впливу.

З текстом проєктів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Нововасилівської селищної ради за адресою: Запорізька область, Приазовський район, смт Нововасилівка, вулиця Кооперативна, 78,   а також на сайті Нововасилівської селищної ради за електронною адресою http://novovasylivska-gromada.gov.ua  у розділі - «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проєкту рішення за поштовою адресою: 72420, Запорізька область, смт Нововасилівка, вулиця Кооперативна, 78.