Літні канікули – час тривалого відпочинку. Аби він був радісним та безпечним, дітям слід нагадати правила безпеки.

Дата: 10.06.2021 15:31

10 червня в актовому залі Нововасилівської селищної ради фахівцями із соціальної роботи комунального закладу  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради» спільно зі  службою у справах дітей, було проведено виховний захід для дітей, які виховуються в будинках сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сім’ях.

Тема заходу:  «Техніка безпеки вдома та громадських місцях під час літніх канікул».

Мета  даного заходу – формування у дітей свідомого й відповідального ставлення як до питань особистої безпеки, так і безпеки оточуючих, навчити дітей розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки, визначати шлях надійного захисту від них, уміти в разі потреби надати допомогу собі та іншим. Також дітей було проінформовано щодо  відповідальності за перебування у вечірній та нічний час на вулицях без супроводу дорослих.

Дітям  було показано відеоролик на тему «Ціную свою обрану родину».

А наприкінці заходу діти смакували солодощами,   обмінюючись враженнями від бесіди та планами щодо проведення літніх канікул.