Вітання керівництва Нововасилівської селищної ради з Днем Конституції та Днем молоді

Дата: 26.06.2021 16:10

Шановні мешканці населених пунктів Нововасилівської ОТГ, а також Приазовської та Олександрівської громад!

Наприкінці червня в нашій державі відзначається одразу два свята – День Конституції та День Молоді. І це дуже символічно, адже  наша країна зовсім молода – цього року будемо святкувати 30-річчя Незалежності України. А для людини 30-річчя –це розквіт молодості!

Будівництво держави починається з правового фундаменту, яким є основний закон – Конституція. В 1996 році було прийнято текст головного закону країни. Будівництво нашого спільного дому – України – це справа кожного громадянина. Щоб в нашій державі панував порядок і мир, щоб кожен  мав необхідний захист та  громадянські права, всі повинні поважати закон. Нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією  стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

У це важливе свято для країни та громадян – День Конституції України - бажаємо кожному добробуту, родинного щастя, міцного здоров'я та віри у світле, мирне майбутнє нашої улюбленої України!

Молодість  - це період коли людина закладає фундамент, вибудовує міцні стіни свого майбутнього для подальшого життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Бажаємо всім молодим громадянам доброго життєвого шляху, наполегливості в здійсненні своїх мрій, гарних наставників.

Любить нашу країну, її історію, її мову та культуру! І тоді ваша діяльність продовжить шлях України до прогресу.

Зі святами вас!

Голова Нововасилівської ОТГ Олександр ПрокопенкоФото без опису