Дата: 26.06.2021 23:21

У творчому віночку мистецтв переплелися культури багатьох національностей Запорізької області, вони щиро і відкрито виступали транслюючи історію самобутньої культури свого народу та нерозривну єдність національної народної культури з українською культури. Адже всі ми українські і неважливо народилися ми на цій дивовижній землі, чи приїхали пізніше.

Разом з Незалежністю в Україні, своє 30 – річчя з дня заснування святкують в цьому році і обласне болгарське товариство, тому свято другого фестивального дня відкрилося спільним танком Хоро у виконанні представників болгарських національних товариств та творчих колективів.