Ввечері 25 червня на площі біля БК смт Нововасилівка лунала музика та оплески глядачів. Це відзначали День Конституції та День молоді.

Дата: 26.06.2021 23:24

Розпочалося свято з гімну нашої країни, а потім слово для привітання надали голові Нововасилівської ОТГ Олександру Прокопенко.

• Це символічно, що ці два свята пов’язані і датами, і змістом. Адже молодим приймати естафету розбудови держави, продовжувати наші справи, - сказав голова громади. – Тож нехай вам щастить на життєвому шляху! Здоров’я, успіхів та гарних наставників!

Також привітав  земляків зі святами депутат Мелітопольської районної ради Андрій Голубєв. Він вручив грамоту молодому фахівцю - юристу Нововасилівської селищної ради Івану Баклажкову. А вже потім багато представників молодого покоління виходили на сцену – їх вітали та нагороджували за успіхи в навчанні, спорті, творчі здобутки.

Артисти та аматори сцени Нововасилівської ОТГ подарували всім чудовий концерт. А завершилось свято дискотекою під відкритим небом.Фото без опису