До уваги мешканців сіл Прудентове, Ганнівка та Миколаївка Нововасилівської ОТГ! З 16 липня починає діяти щоденний автобусний маршрут с.Прудентове – с.Миколаївка – с.Ганнівка - с.Воскресенка!

Дата: 13.07.2021 22:07

Проблема відсутності будь-якого автобусного сполучення для мешканців сіл Прудентове, Ганнівка та Миколаївка  існує вже не перший рік. Автоперевізники відмовляються направляти свій пасажирський транспорт в ці віддалені села через вкрай поганий стан автошляхів. Мешканці сіл можуть виїхати тільки на власних автомобілях. Проте ця можливість є далеко не у всіх. На численні прохання, скарги та вимоги людей відновити пасажирські перевозки через ці населені пункти дієвих реакцій від влади не було.

Керівництво новоствореної Нововасилівської ОТГ детально вивчило проблему і знайшло варіант її вирішення. Отже, починаючи з 16 липня, буде діяти додатковий внутрішній маршрут. Автобус буде збирати пасажирів з Прудентово, Миколаївки та Ганнівки та підвозити до села Воскресенки. Там люди пересідатимуть в маршрутку, що прямує з села Іванівка до м. Мелітополя через центр громади –смт Нововасилівку. Таким самим чином, але в зворотному порядку, люди можуть повернутися додому.

Графік відправлення маршрутки:

с.Прудентове – 7.00

с. Миколаївка – 7.25

с. Ганнівка – 7.40

с. Воскресенка - 8.10.

(пересадка пасажирів на маршрутку с.Іванівка –м.Мелітополь)

Відправка з м.Мелітополь – 14.45.

Відправка з с.Воскресенка -15.45