На цьому тижні почались роботи по частковому демонтажу кахлевого покриття підлоги та стін в харчоблоці Нововасилівської школи-комплекс «Гармонія».

Дата: 21.07.2021 11:11

Демонтаж обладнання було зроблено ще два роки тому. Було також зроблено Улаштування системи водопостачання та каналізації, заміна електрики; укладено кахлі.

Але завершити проект капітального ремонту в шкільній їдальні не вдалося. Отже вирішувати цю проблему довелось вже новоствореній громаді. Після численних проектних змін та узгоджень, нарешті приступили до робіт.

Загальна вартість реалізації проєкту 3516,120 тис. грн. Передбачено встановлення нового сучасного кухонного обладнання, нових обідніх столів для дітей, умивальників, тощо.

Після завершення робіт, в новій шкільній їдальні одночасно зможуть приймати їжу 120 школярів.

Планується, що вони це зможуть робити вже в новому шкільному році.

Звичайно, цього з нетерпінням очікує вся шкільна спільнота  - вчителі, учні, батьки. Тож відкриття нового харчоблоку стане спільним святом усієї Нововасилівської громади!Фото без опису