A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нововасилівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Вчора на стадіоні «Спартак» в м. Мелітополь відбувся полуфінальний футбольний матч в турнірі пам’яті народного депутата О. Олексенка. Наша команда грала з командою «Чехоград».

Дата: 22.07.2021 11:35
Кількість переглядів: 586

Вже в першому таймі хлопці з команди Нововасилівської ОТГ забили два голи в ворота суперників. О от у другому таймі з’явився ще один ігрок – злива, що не вщухала 40 хвилин. Незважаючи на це, футболісти продовжували боротися за перемогу. Наші хлопці забили ще два голи. Але дощик мабуть освіжив суперників з с.Новгородківка. На передостанній хвилині вони закатили гол  в ворота нашої команди. Добре, подумали вболівальники , дощ розмочив поле, хай вже і рахунок буде розмочений… Але  на останній хвилині сталося зовсім непередбачувана ситуація – суддя призначає пенальті і футболіст «Чехограду» забиває другий гол. Отже, рахунок 4:2. Ми – в фіналі.

Грати наша команда буде з «Мелітопольською черешнею» завтра, на стадіоні «Спартак» о 18:00

Вболівальники, які бажають підтримати нашу команду можуть скористатися можливістю безкоштовно поїхати на матч в Мелітополь. Для цього громада надає автобус, який буде виїжджати з Нововасилівки о 16:30.Фото без опису