A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нововасилівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Про затвердження порядку повідомної реєстрації територіальних угод, колективних договорів.

Дата: 27.07.2021 11:15
Кількість переглядів: 362

УКРАЇНА

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

15 квітня 2021 р.                                                                           №12

смт Нововасилівка

 

Про затвердження порядку

повідомної реєстрації територіальних

угод, колективних договорів.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019року №768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115», керуючись п.9 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити Порядок проведення виконавчим органом Нововасилівської селищної ради повідомної реєстрації територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них згідно з додатком (додається).

 2.  Начальнику юридичного відділу Нововасилівської селищної ради Баклажкову І.І. здійснювати перевірку змісту територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них на їх відповідність нормам чинного законодавства, а також надавати рекомендації або пропозиції щодо приведення колективних договорів (угод) у відповідність з вимогами чинного законодавства

 3. Секретарю селищної ради Голубєвій Н.М. здійснювати повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів, змін і доповень до них.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Трифонова П.І.

 

 

 

Селищний голова                                             Олександр ПРОКОПЕНКО

 

 

 

 

 

                                                                          Додаток до рішення

                                                                          виконавчого комітету

                                                                          Нововасилівської селищної ради

                                                                          від 15.04.2021 р. №12 

 

ПОРЯДОК

повідомної реєстрації  територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

 

1. Територіальні угоди, колективні договори іншого рівня підлягають повідомній реєстрації виконавчим органом Нововасилівської селищної ради (далі реєструючий орган).

Зміни та доповнення до територіальної угоди, колективного договору (далі – угоди (договори) підлягають повідомній реєстрації згідно з цим Порядком.

Повідомна реєстрація проводиться  з метою оприлюднення інформації про укладення (договорів), внесення до них змін і доповнень.

2. Сторони угоди (договору) подають реєструю чому органу на повідомну реєстрацію один примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригінал паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Сторони угоди в разі досягнення ними домовленості щодо подання реєструю чому органу переліку підприємств, установ та організацій (найменування та код ЄДРПОУ), для яких є обов’язковими положення цієї угоди, можуть подавати зазначений перелік до реєструю чого органу.

3. Під час повідомної реєстрації реєструючий орган вносить відповідний запис до реєстру територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.

4. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

5. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструю чого органу.

6. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

7. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства ( у разі їх наявності).

У разі подання сторонами угоди переліку підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковим її положення, такий перелік оприлюднюється на офіційному веб-сайті реєструю чого органу з текстом угоди.

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

8. Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструю чого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства ( у разі їх наявності).

9. Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєстрючому органі до заміни новою угодою (договором).

 

 

 

     Секретар селищної ради                             Надія ГОЛУБЄВА 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь