Про утворення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Нововасилівської селищної ради

Дата: 27.07.2021 11:22

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

27 травня 2021 р.                                                                           №4

смт Нововасилівка

Про утворення громадської комісії

з житлових питань при виконавчому

комітеті Нововасилівської селищної ради

Відповідно до статті 22 Житлового кодексу України, пункту 3 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної  ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Нововасилівської селищної ради.

2. Затвердити склад громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Нововасилівської селищної ради згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Нововасилівської селищної  ради згідно з додатком 2.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови Арабаджи М.І.

Селищний голова                                              Олександр ПРОКОПЕНКО

до рішення виконавчого комітету

від 27 травня 2021 року №4

С К Л А Д

1.

голова комісії

Арабаджи Максим Ігорович

-

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2.

секретар комісії

Собченко Олена Петрівна

начальник загального відділу

Члени комісії

3.

Шульга Людмила Володимирівна

-

директор КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововасилівської селищної ради

4.

Богданова Наталія Вікторівна

головний бухгалтер селищної ради

5.

Кірпік Ольга Іванівна

-

начальник відділу освіти та культури селищної ради

6.

Баклажков Іван Іванович

-

начальник юридичного відділу селищної ради

7.

Коноваленко Вадим Олександрович

-

головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради

8.

Шопова Альона Андріївна

начальник Служби у справах дітей

9.

Віхляєва Олена Анатоліївна

депутат Нововасилівської селищної ради

Секретар селищної ради                                    Надія ГОЛУБЄВА

до рішення виконавчого комітету

від 27 травня 2021 року № 4

Положення

про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Нововасилівської селищної ради

1. Громадська комісія з житлових питань утворюється при виконавчому комітеті селищної ради з метою здійснення громадського контролю за забезпеченням громадян жилими приміщеннями, гласності при прийнятті виконавчим комітетом рішень з питань квартирного обліку, надання жилих приміщень, реалізації прав громадян на житло.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в УРСР, іншими законодавчими актами, що стосуються житлових питань та цим Положенням.

3. Основними завданнями комісії є забезпечення громадського контролю за дотриманням законодавства з питань взяття громадян на квартирний облік та зняття з такого обліку, розподілу приміщень тощо.

4. Комісія готує пропозиції з житлових питань та вносить їх на розгляд виконавчого комітету селищної ради. Матеріали, що надходять до комісії і не потребують додаткової інформації  розглядаються в 15-ти денний термін в робочому порядку. Матеріали, що потребують додаткової інформації розглядаються в місячний термін.

5. Комісія утворюється у складі голови комісії, секретаря та членів комісії.

6. Персональний склад комісії затверджується виконавчим комітетом селищної ради і функціонує протягом здійснення ним своїх повноважень.

7. Голова комісії здійснює керівництво діяльністю комісії, спрямовує роботу її членів за напрямками діяльності. У разі відсутності голови комісії його функції виконує секретар комісії.

8. Основними формами роботи комісії є засідання, які проводяться за потребою.

9. Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж 50% її складу. При необхідності до участі в роботі комісії з правом дорадчого голосу запрошуються працівники відділів селищної ради, правоохоронних органів, органів охорони здоров’я, інших установ та організацій.

10. Рішення комісії приймається більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії та відображаються в протоколі, який підписує голова та секретар комісії.

Секретар селищної ради                                   Надія ГОЛУБЄВА