Про стан військового обліку на території Нововасилівської селищної ради

Дата: 27.07.2021 11:40

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

14 червня 2021 р.                                                                           №12

смт Нововасилівка

Про стан військового обліку на території

Нововасилівської селищної ради

Відповідно до пунктів 1, 3 статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, затвердженим постановою КМУ від 7.12.2016 року №921 (зі змінами), Закону України « Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указ  Президента України «Про часткову мобілізацію» Указ затверджено  Законом  № 1595-VII від 22.07.2014, ВВР, 2014, № 36, ст.1187, та з метою належного ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Нововасилівської селищної ради, виконавчий комітет селищної   ради

В И Р І Ш И В :

1.Інформацію Желєвої В.В. «Про стан  військового обліку на території  Нововасилівської селищної  ради» прийняти до відома.(Додаток №1)

2.Затвердити перспективний план роботи з військового обліку військово- зобов’язаних і призовників по Нововасилівській селищній раді на 2021 рік, додається. (Додаток №2)

3. Діловоду Нововасилівської селищної ради Желєвій В.В.:

-надсилати щомісяця до 5 числа до Приазовського РТЦК та СП повідомлення про реєстрацію(зняття з реєстрації),місця проживання призовників і військовозобов’язаних,відповідно до вимог чинного законодавства України ;

- повідомляти про зміну облікових даних військовозобов’язаних до Приазовського РТЦК та СП.

-спільно з Приазовським РТЦК та СП проводити оповіщення військовозобов’язаних.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                  Олександр ПРОКОПЕНКО

Додаток №1

про стан військового обліку  військовозобов’язаних і призовників

на території Нововасилівської селищної ради у 2021 році

Військовий облік військовозобов’язаних і призовників на протязі 2019 року на території Нововасилівської селищної ради здійснювався відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України «Про оборону України», Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого пост. КМУ від 07 грудня 2016 року №921, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

І. Військово – облікова робота:

-проведена звірка карток первинного обліку військово –облікового столу з обліковими даними військовозобов’язаних;

-здійснювався постійний контроль за виконанням правил військового обліку військовозобов’язаними і призовниками;

Станом на 01.01.2021 року у Нововасилівській селищній  раді перебуває на обліку 728 військовозобов’язаних та призовників, з них:

Солдат і сержантів – 561;

Офіцерів – 21;

Жінок – 61;

Призовників – 167 чол,

Картотека карток військовозобов’язаних зберігається та ведеться за вимогою керівних документів.

- І група – офіцерський склад;

- ІІ група солдати, сержанти та старшини;

- ІІІ група – призовники;

- ІV група - жінки,

- V група - картки первинного обліку призовників і військовозобов'язаних, знятих (виключених) з військового обліку.

1. Організація та проведення приписки громадян до призовної дільниці. та призову громадян на строкову військову службу.
    • Проведено приписку громадян 2004 року народження до призовної дільниці, приписано 17 чол.
    • Проведено призов громадян на строкову військову службу, протягом року призвано на строкову військову службу 4чол., при проведенні призову викликалось до військового комісаріату 7 чол., прибуло для проходження призовної комісії 4 чол., надали довідки з місця навчання  3чол.
    • Проводилась підготовка документів та оформлення особових справ призовників, складання та подання до військового комісаріату списків призовників, які проживають на території ради;
    • Проведена звірка облікових даних списку призовників з обліковими даними військового комісаріату  22.02.2021 року. На обліку Нововасилівської селищної  ради перебуває 17 допризовників, 31 чол.  призовного віку.

3.Звітність

Щомісячно до 5 числа до Приазовського РТЦК та СП надаються повідом- лення про зміну облікових даних призовників та військовозобов’язаних, реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання призовників та військовозобов’язаних, про зміни в підприємствах усіх форм власності, що зареєстровані на території Нововасилівської селищної ради.

4.Недоліки та їх виправлення

Попередні недоліки, які  були виявлені  22.02.2021року  виправлені, а саме:

картки первинного обліку заповнені в повному обсязі.

Виходячи з вищезазначеного, можна зробити висновок про те, що на території Нововасилівської селищної ради здійснюється контроль за виконанням правил військового обліку військовозобов’язаних і призовників.

Діловод  Нововасилівської селищної ради                          В.Желєва