Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020р. № 16 «Про бюджет Нововасилівської селищної ради на 2021 рік»

Дата: 27.07.2021 11:47

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

14 червня 2021 р.                                                                           №21

смт Нововасилівка

Про схвалення проекту рішення

селищної ради «Про внесення змін

і доповнень до рішення селищної

ради від 24.12.2020р. № 16 «Про бюджет

Нововасилівської селищної ради  на 2021 рік»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст. 76 Бюджетного кодексу України. Попередньо розглянувши проект рішення Нововасилівської селищної ради «Про внесення змін  доповнень до рішення  селищної ради від 24.12.2020р. №16 «Про бюджет Нововасилівської селищної ради на 2021 рік», виконавчий комітет селищної ради

Вирішив:

1. Схвалити проект рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020 № 16 «Про бюджет Нововасилівської селищної ради на 2021 рік».

2. Начальнику Фінансового відділу Нововасилівської селищної ради Олександру Соболь організувати подання проекту рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020 № 16 «Про бюджет Нововасилівської селищної ради на 2021 рік» разом з матеріалами, що додаються до проекту рішення на розгляд сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Олександр ПРОКОПЕНКО