Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Нововасилівської селищної ради за 1 півріччя 2021 року

Дата: 27.07.2021 11:54

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

08 липня 2021 р.                                                                           №7

смт Нововасилівка

Про стан виконання  Закону України                                                                             «Про звернення громадян» виконавчим

комітетом Нововасилівської  селищної ради

за 1 півріччя  2021 року

Заслухавши інформацію начальника загального відділу  селищної ради  про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом  Нововасилівської  селищної ради  ,  відповідно до  Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», з метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника загального відділу виконавчого комітету селищної  ради Олени СОБЧЕНКО  прийняти до відома                   ( додається).
  2.  Начальникам відділів,  старостам сіл :

- роботу зі зверненнями громадян проводити відповідно до  Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», інших законодавчих актів.;

- не допускати безпідставного перенесення термінів виконання робіт;

- не допускати формального розгляду звернень громадян;

- інформувати заявників про зміну термінів та прийняття остаточних рішень, про відмову у вирішенні порушених громадянами питань разом з обґрунтуванням причин відмови, наданням пропозицій щодо вирішення та роз’ясненням порядку оскарження прийнятих рішень.

1. Загальному відділу  селищної ради  забезпечити своєчасний розгляд звернень громадян відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування;

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  відповідальну за роботу зі зверненнями громадян секретаря селищної ради  виконкому Голубєву Н.М.

Селищний голова                                      Олександр ПРОКОПЕНКО

Інформація про виконання Закону України « Про звернення громадян»

Робота із зверненнями громадян у Нововасилівській селищній раді та її виконавчих органах за звітний період проводилась у відповідності з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами.

Протягом І півріччя 2021  року  до виконавчих органів селищної ради  надійшло –449 документів. Під час особистого прийому у тому числі виїзних прийомів – 78 звернень. Телефонної «гарячої лінії» звернень не надходило.

Здійснення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє вирішенню безпосередньо на місцях життєво важливих питань мешканців громади, задоволенню їх законних прав та інтересів. Відповідно до розпорядження  селищного голови  від 05  квітня  2021 року № 42-о «Про графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзних прийомів селищним головою та заступниками голови було організовано – 11 прийомів громадян.

Усі питання вирішено позитивно, зокрема двох питань, які на даному етапі потребують ще вирішення ( Хрипченко, Арделан).

Заявників турбували питання соціального захисту, роботи пасажирського транспорту , комунального господарства та благоустрію населених пунктів( вуличне освітлення, ремонт доріг)

Крім того, за відповідний період письмово звернулись  449 заяв  від громадян з таких питань, як:

- надання дозволу на виготовлення технічної документації та проектів землеустрою на присадибні земельні  ділянки;

- на затвердження технічної документації та проектів землеустрою на присадибні  земельні  ділянки, та  для  ведення  особистого  селянського господарства;

- про затвердження проектів землеустрою та надання в оренду земельної ділянки

Всі питання заявників вирішені позитивно.

Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі селищного голови.

Начальник загального відділу                           Олена СОБЧЕНКО