Нововасилівці – лідери серед футбольних аматорських команд області!

Дата: 16.08.2021 11:19

Кубок Запорізької області з футболу серед аматорських команд  додому повезла команда з смт Нововасилівка «НовАвтоТранс»!

Фінальний матч пройшов на полі в с.Роздол. Команда «НовАвтоТранс» та команда «Мотор» (м.Запоріжжя) змагались за право володіти Кубком області з футболу серед аматорських команд.

З перших хвилин гра набула гострого характеру. Запоріжці мають репутацію дуже сильної команди і в фіналі опинились зовсім не випадково.  Тому голкіперу нашої команди та захисникам довелось прикласти максимум зусиль для оборони своїх воріт. Але перший гол все ж таки забили нововасилівці. Запоріжці згодом зрівняли рахунок. Зрушити з нічієї не допоміг навіть  додатковий час. Чия перемога - вирішували в серіях пенальті. І Фортуна посміхнулась команді «НовАвтоТранс». Але хлопці змусили її посміхнутися, адже вони викладались на всі 1000 відсотків і боролись за кожну можливість досягти успіху.