Шановні мешканці Нововасилівської, Приазовської та Олександрівської ОТГ об’єднаної територіальної громади!

Дата: 21.08.2021 14:14

В ці дні ми святкуємо ювілей Незалежності нашої України.

Так, 30-річчя для держави – це зовсім невеликий строк. Проте за цей час наш народ пройшов багато випробувань, коли саме незалежність була під загрозою. Але ми раз у раз відстоювали своє право жити і працювати в своїй країні.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Державна незалежність відкрила особливі можливості для економічного зростання, культурної розбудови та духовного розвитку  нашої країни. Наша держава зростає, розкриває для себе великі перспективи та можливості.

Але сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Тож зичимо  усім Вам, дорогі земляки, спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага.

Нехай у наших серцях завжди палає вогонь до праці і дій задля щасливого майбутнього нашої України.

Нехай Господь береже всіх нас і нашу чудову країну!

Слава Україні!