Доки світять вічні зорі, шануймо Україну!Урочистості, присвячені 30-річниці Незалежності України, в смт Нововасилівка пройшли ввечері 20 серпня.

Дата: 21.08.2021 14:16

На площу біля місцевого Будинку культури зібрались мешканці селища та гості. Чимало людей в цей день вдягли вишиванки. Звичайно, це додавало святковості настрою. А зробити власну вишиванку з паперу можна було тут, на площі.

Початком урочистостей стало винесення Державного Прапору України. Це зробили хлопці-учні Нововасилівської школи-комплекс «Гармонія».

Слово для вітання надали секретарю Нововасилівської селищної ради Надії Голубєвій. А вже потім настав час для пісень та танців. І дійсно, нововасилівці співали і танцювали попри дощ, який ставав дедалі сильнішим. Саме це змусило керівництво громади прийняти рішення про припинення заходи задля безпеки артистів та глядачів.

Але попереду святкування річниці створення громади та День селища Нововасилівка. Тож всі пісні і танці, що були підготовлені до Дня Незалежності України обов’язково  почуть і побачать мешканці селища та гості.