Вітання керівництва Нововасилівської ОТГ з днем рятівника України

Дата: 17.09.2021 11:38

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Нововасилівського МПО та бійців Приазовської філії Мелітопольського відділу МНС із професійним святом – Днем рятівника!

Професія, яку ви обрали, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це робота в екстремальних ситуаціях,  ризик для життя,  величезна відповідальність за інших людей.

Вдячні вам за те, що ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Величезне людське спасибі за вашу службу, яка так необхідна нашому суспільству, нашій громаді!

Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках!

Також 17 вересня Православна Церква вшановує ікону Божої Матері – "Неопалима купина". Вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком і порятунком життя інших людей. Нехай Ікона "Неопалима купина" оберігає всіх наших рятувальників і кожну домівку від злого вогню!

Голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко

Секретар Нововасилівської селищної ради Надія Голубєва