30 вересня Служба у справах дітей спільно із КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відвідали з найщирішими вітаннями кожну сім'ю опікунів, піклувальників, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу .

Дата: 01.10.2021 14:25

Представники селищної ради наголосили на тому, що турбота про дітей – це наша спільна задача, суспільства, держави. Забезпечити кожній дитині гідне життя – першочергове завдання дорослих: батьків, найближчого оточення, відповідних служб.

Під час відвідування батькам-вихователям, прийомним батькам, опікунам та піклувальникам вручили подяки, а діти отримали солодощі.

Нововасилівська селищна рада висловлює велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі людям. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Нехай кожна мить віддана вихованню дітей приносить вам тільки радість!