НА ПІДХОДАХ ДО ВАНТОВОГО МОСТУ В ЗАПОРІЖЖІ МОСТОБУДІВНИКИ УКЛАДАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНЕ АСФАЛЬТНЕ ПОКРИТТЯ

Дата: 20.10.2021 18:51

Днями на споруді № 14 автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя (підхід до вантового мосту з боку Прибережної магістралі) розпочались роботи з укладання гусасфальту.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг, це високоякісне асфальтне покриття, що використовується в усіх країнах Європи та світу для влаштування на мостових спорудах.

Гусасфальт не пропускає вологу, завдяки чому зберігає металеві конструкції від корозії. Також гусасфальт є гнучким матеріалом, що впливає на його довговічність. Саме ці його властивості особливо прийнятні для будівництва мостів.

Проте, процес влаштування гусасфальту досить повільний — близько 70 метрів на годину. Не зважаючи на це, на підході до мосту вже влаштовано понад 500 кв. м дорожнього покриття. Роботи тривають надалі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюФото без опису