Запорізькі підприємства поступово скорочують зарплатну заборгованість

Дата: 03.11.2021 21:02

У Запоріжжі під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха відбулося засідання обласної комісії щодо погашення заборгованості та легалізації заробітних плат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

До розгляду проблемних питань підприємств долучилися заступник начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська, начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Світлана Баневич, очільники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Як повідомив Олександр Старух, з 1 липня суб'єкти господарювання приватної форми власності скоротили заборгованість перед працівниками на 26 мільйонів гривень, а підприємства державної форми власності – на 33 мільйони гривень. Всього зарплатні борги у Запорізькій області становлять 83,1 мільйона гривень.

Члени комісії проаналізували динаміку погашення своєчасно невиплачених працівникам доходів та ухвалили рішення щодо вжиття заходів з ліквідації заборгованості.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області