Запорізькі податківці долучились до навчального семінару з питань перевірок одноразових декларацій

Дата: 03.11.2021 21:04

Після подання одноразових добровільних декларацій фізичних осіб вони підлягають аналізу з боку фахівців податкової служби. Як відбувається процес проведення перевірок документів, а також організація інформаційної кампанії – ці питання вивчали податківці на селекторній навчальній семінар-нараді Державної податкової служби України.

Участь у заході взяли керівники профільних департаментів ДПС, територіальних органів податкової служби. Запорізьку область на засіданні представляли начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, заступниця начальника Олена Щедровська та очільники структурних підрозділів.

На семінарі основну увагу приділили роз'яснювальній роботі, розглянули практичні аспекти одноразового добровільного декларування та засади проведення камеральних перевірок декларацій у спеціальному порядку.

Головне управління ДПС у Запорізькій області