Шановні жителі Нововасилівської територіальної громади!

Дата: 04.11.2021 20:07

З метою дотримання протиепідемічних заходів на період карантину, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  та відповідно до  статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення",  статей 4,5 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 15.10.2021 р. №30, Нововасилівська селищна рада Мелітопольського району Запорізької області доводить до відома, що у зв’язку із встановленням на території Запорізької області з 00 годин 00 хвилин 18.10.2021 р. «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо Вас  неухильно дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «червоної зони» епідемічної небезпеки пунктом 3-5 Постанови КМУ №1236 від 09.12.2021 р. (зі змінами), ознайомитися з якою можна за наступним посиланням (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-%D0%BF#Text)

Шановні жителі Нововасилівської територіальної громади, свідомо ставтеся до свого здоров’я та здоров’я людей, що нас оточують!