Вітання керівництва Нововасилівської ОТГ з Днем Збройних Сил України.

Дата: 06.12.2021 08:12

Шановні військовослужбовці, захисники України!Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Сьогодні  День Збройних сил України ми зустрічаємо   в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки  героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляємось перед їх подвигом.

Бажаємо усім нашім військовим із честю пройти складні випробування, що випали на   долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякуємо за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

Нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Україна переможе!

Слава Україні!

Голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко