Вітання від керівництва Нововасиліської ОТГ з Днем місцевого самоврядування України

Дата: 07.12.2021 08:48

Шановні колеги – працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани!

Самоврядування – це спосіб організації суспільного життя громади, який має глибоке історичне коріння.  Так визначали шляхи розвитку свого суспільства вільні люди за часів Київської Русі. Не було у них володаря, а був провідник та виборні люди, яким громада довірила приймати важливі рішення. Тільки така модель будування суспільства, громади і є насправді народною.

Кожен з нас та наших колег усвідомлює свою велику відповідальність перед громадою, всі ми намагаємось якомога сумлінніше виконувати завдання, що покладені на нас суспільством, виправдати надії людей.

Нашій громаді лише рік. Результат роботи, яка зроблена за цей час свідчить, що в Нововасилівській селищній раді працює дійсно професіональна команда фахівців. Разом з депутатами визначаємо шляхи подальшого розвитку громади.

Тож в день професійного свята бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо нашої  громади та відстоює інтереси її мешканців, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі!

Голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко

Секретар Нововасилівської селищної ради Надія Голубєва