Про скликання дванадцятої чергової сесії Нововасилівської селищної ради

Дата: 08.12.2021 13:31

ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

голови районної ради

_________2021р.           смтНововасилівка                                   №  ______

Про скликання дванадцятої чергової

сесії Нововасилівської селищної ради

Відповідно до статті 46 п.4 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  та Регламенту Нововасилівської селищної ради VIII скликання :

1. Провести пленарне засідання XII чергової сесії селищної ради VIII скликання 23 грудня 2021 року о 11-00 годині в залі засідань селищної ради
  2. Засідання постійних комісій провести з 20 по 22  грудня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань селищної ради
  3. Винести на розгляд сесії наступні питання:
    1. Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку Нововасилівської селищної ради на 2022р.

Доповідає : Трифонов П.І., заступник селищного голови

1. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства « Нововасилівська лікарня» Нововасилівської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області на 2022 рік.

Доповідає : Трифонов П.І., заступник селищного голови

1. Про затвердження Програми « Місцева пожежна охорона Нововасилівської селищної ради на 2022 рік»

Доповідає : Арабаджи М., заступник селищного голови

1. Про затвердження Програми « Благоустрій населених пунктів Нововасилівської селищної ради на 2022 рік»

Доповідає : Арабаджи М., заступник селищного голови

1. Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям –сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування після досягнення 18 річного віку на території Нововасилівської селищної ради на 2022 рік.

Доповідає: Кірпік О.І., начальник відділу освіти

1. Про затвердження Програми організації харчування дітей в закладах освіти Нововасилівської селищної ради на 2022 рік»

Доповідає: Кірпік О.І., начальник відділу освіти

1. Про затвердження Програми « Шкільний автобус на 2022 рік»

Доповідає : Кірпік О., начальник відділу освіти

3.8. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

Доповідає : Богданова Н.В., головний бухгалтер

1. Про умови оплати праці голови Нововасилівської селищної ради восьмого скликання на 2022 рік.

Доповідає : Богданова Н.В., головний бухгалтер

1.  Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

Доповідає :

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови

Доповідає : Богданова Н., головний бухгалтер

1.  Про створення цільового фонду Нововасилівської селищної ради на 2022 рік
    2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства « Центр надання медико-санітарної допомоги Мелітопольськкої міської ради Запорізької області» на 2022 рік.

Доповідає : Соболь О., начальник фінансового відділу

1.  Про затвердження Програми розвитку комунального архівного підприємства « Трудовий архів Приазовья» на 2022 рік

Доповідає : Соболь О., начальник фінансового відділу

1. Про затвердження бюджету Нововасилівської селищної ради на 2022 рік.

1. Про план роботи Нововасилівської селищної ради на 2022 рік

Доповідає: