Нововасилівці відтепер можуть тренуватись разом з Президентом країни! Не виїжджаючі з селища…

Дата: 17.12.2021 18:22

В рамках програми Президента України «Здорова Україна» на території смт Нововасилівка встановлено інтерактивний спортивний майданчик. На разі роботи по його облаштуванню майже завершено.

Майданчик - «активний парк» окрім суто спортивного обладнання, щей оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів, або навіть провести тренування з Президентом України!

Майданчик розташований в самому центрі смт Нововасилівка – в парку. Є впевненість, що це стане улюбленим місцем відпочинку для нововасилівців та мешканців сіл усієї нашої громади!

Програма Президента «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки – локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.Фото без опису