Новорічний калейдоскоп свят!

Дата: 17.12.2021 18:24

Новий рік – це казковий час року. А якщо немає новорічного настрою? Тоді завітайте до закладів культури  Нововасилівської об’єднаної територіальної громади і ми допоможемо вам приємно, цікаво й змістовно відсвяткувати зимові свята від святого Миколая до Водохреща!

Слідкуйте за оголошеннями та анонсами :

17 – 18 грудня  2021 року у всіх закладах освіти Нововасилівської селищної ради

• адресні привітання у оселях дітей пільгових категорій  в рамках програми « Дитинство»
  • тематичні програми , солодкі дарунки від меценатів , батьківських комітетів та яблунева вітамінна феєрія від депутата Мелітопольської ради Анатолія Тиховода.

З 19 грудня 2021 року

Урочисте відкриття новорічної ялинки. Театралізоване дійство  «Подарунок від святого Миколая». В програмі ігри, конкурси, розваги. Фотозона.

смт Нововасилівка

Новорічний марафон «  В Новий рік рік разом з бібліотекою Кожен день на відвідувачів чекають цікаві заходи, оформлена фотозона.

Нововасилівська бібліотека для дітей

Арт-стіна старих новорічних листівок

Оріхівській бібліотека

Бібліовечірка «Новий рік вже на порозі».

Оріхівська бібліотека

Дитячий ранок «Іде, іде Миколай в український славний край»

Ганнівський сільський клуб

Святкова програма для дітей «В добрий час до нас завітав Миколай»

Воскресенський СБК

Театралізовано-розважальний ранок для дітей «Свято починається, мрії збуваються!»

Розівський СБК

Розважальна програма для дітей «Святий Миколай, до нас завітай!»

Миколаївський сільський клуб

Конкурсно-розважальна програма «Затамуйте, друзі, подих, Миколай сьогодні ходить»

Нововспаська  біблотека

Лялькова вистава «Історія святого Миколая»

Миколаївська  бібліотека

Дитяча розважальна програма «Магія зимових свят»

Новоспаська сільська бібліотека

Завітайте на бібліотечні виставки «Святкове меню», «Різдво в літературі», «Як святкують новий рік у різних странах», «Як прикрасити оселю».

у всіх бібліотеках громади

Відвідайте відкриті майстерні для дітей  по виготовленню новорічних прикрас своїми руками, проводиться співочий майстер-клас «Співаємо колядку» , тощо.

у всіх бібліотеках громади

Свята у мистецьких школах:

25 грудня 2021 року о 10.00

• Новорічне свято «Зимові фантазії». На святі будуть ігри, конкурси, розваги, подарунки та солодощі. Обов’язково з поздоровленнями завітає на свято  і Дід Мороз.

Нововасилівська дитяча музична школа

• Новорічні розваги для учнів школи . Фотозона з улюбленими анімаційними героями, де можна зробити чудові памятні світлини та розіслати усім своїм друзям.

Нововасилівська дитяча художня школа

Новорічні свята   30 – 31 грудня 2021 року

Федорівський СБК

30.12  Танцювально- розважальна програма «Чарівна, дивна ніч напередодні Нового року». Перший тенісний турнір серед молоді.

Ганнівський СК

30.12  Онлайн-привітання від старости території та музичні вітання від працівників та учасників художньої самодіяльності Ганнівського сільського клубу

30.12. Вечір відпочинку в сімейному клубі «Щасливі разом» - «Новий рік вже на порозі»

31. 12 Молодіжна Новорічна розважально-танцювальна програма «Хай Новий Рік приходить в дім в прикрасах ялинкових!»

Воскресенський СБК

31.12 Музично-розважальна  вечірка «Зустрінемо Новий рік разом»

05.01 Дитячий ранок «Новий рік на поріг»

Розівський СБК

31.12 Розважально-танцювальна тусовка «Новорічна круговерть»

Миколаївський СК

30.12 Театралізоване новорічне свято «Збираємось скоренько, Новий рік близенько»

Новоспаський СБК

31.12 Новорічна танцювальна вечірка «Новорічні дива»

Домузлівська бібліотека-клуб

31.12 Новорічна танцювально-розважальна програма «Потанцюємо разом? Так!!!»

Ось такі чудові свята подарують заклади культури своїм відівідувачам. А попереду втілення нових креативних ідей.