Про схвалення Програми «Місцева пожежна охорона Нововасилівської селищної ради Мелітопольського району на 2022рік»

Дата: 28.12.2021 16:54

НОВОВАСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

21 грудня 2021 р.                                                                           №5

смт Нововасилівка

Про схвалення  Програми

«Місцева пожежна охорона

Нововасилівської селищної ради

Мелітопольського району на 2022рік»

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, ст. 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 62 Кодексу цивільного захисту України,з метою утримання місцевої   пожежної охорони по  Нововасилівській селищній раді Мелітопольського району, забезпечення цілей пожежогасіння, пожежної  безпеки, захисту навколишнього природного середовища та населених пунктів  від пожеж, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити Програму  місцевої пожежної охорони в Нововасилівськійселищній раді Мелітопольського району на 2022 рік (додається).

2. Фінансовому відділу селищної ради передбачити кошти на виконання заходів Програми та винести на затвердження сесії Нововасилівської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, агропромислового комплексу та розвитку підприємництва.

Селищний голова                                                   Олександр ПРОКОПЕНКО

Додаток до

рішення виконавчого    комітету селищної ради

від  21.12.2021 р      № 5

« місцева пожежна охорона

Нововасилівської селищної ради

Мелітопольського району

на 2022 рік.»

1. Загальні положення

Програма  місцевої пожежної охоронив Нововасилівській селищній раді Мелітопольського району на 2022 рік, розробленавідповідно до Указу Президента України від 27.01.2003 № 47/2003 "Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій", Закону України "Про пожежну безпеку" (із змінами)та спрямована на посилення протипожежного захисту, забезпечення цілей пожежогасіння, ліквідації стихійних лих природного та техногенного характеру, проведення аварійно - рятувальних робіт і зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу  селищної пожежної команди.

З метою ефективного реагування на надзвичайні ситуації, які виникають  в населених пунктах Нововасилівської селищної ради Мелітопольського району, доцільним є функціонування місцевої селищної пожежної команди (далі - СПК).

П. Мета Програми

Метою ПрограмиМісцева пожежна охорона в Нововасилівській селищній раді Мелітопольського району на 2022 рікє забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та населених пунктів від пожеж.

.

Ш. Завдання Програми

1. Розвиток місцевої пожежної охорони в Нововасилівській селищній раді Мелітопольського району.
  2. Організація належного функціонування місцевої пожежної охорони в населених пунктах селищної ради, належного фінансування та матеріально-технічного і кадрового забезпечення.
  3. Забезпечення оперативного реагування на пожежі та надзвичайні ситуації місцевої пожежної команди в межах її обслуговування .

IV. Організаційні заходи на виконання Програми

Для виконання завдань програми необхідно виконати наступні заходи, а саме:

1.    Для забезпечення цілей пожежогасіння , забезпечити  фінансування та цілодобове чергування  при пожежному депо.

V. Фінансове  та ресурсне забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснювати відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів місцевого бюджету,за рахунок коштів Нововасилівської селищної ради Мелітопольського району, зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності, громадських організацій, та інших джерел, не заборонених законодавством .

Орієнтовані обсяги видатків на фінансування Програми на 2022 рік наведені в додатку 1.

Обсяги видатків на реалізацію заходів, визначених Програмою,можуть щорічно коригуватись відповідно до затверджених показників на відповідний рік

VІ. Очікувані  результати Програми

Виконання основних заходів Програми дасть можливість більш швидкого  реагування місцевої пожежної команди на надзвичайні ситуації або пожежі, які трапляються в населених пунктах Нововасилівської селищної ради Мелітопольського району та зменшити кількість постраждалих людей від несвоєчасного вжиття протипожежних заходів.

Селищний голова                                          Олександр ПРОКОПЕНКО

Додаток №1