Про затвердження плану роботи та графіку профілактичних рейдів на І півріччя 2022 року служби у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради

Дата: 26.01.2022 18:38

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Мелітопольського району Запорізької області

РІШЕННЯ

21 січня 2022 р.                                                                                  №2

смт Нововасилівка

Про затвердження плану роботи та

графіку профілактичних рейдів

на І півріччя 2022 року

служби у справах дітей

виконавчого комітету

Нововасилівської селищної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із змінами, з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей на території селищної ради, організації їх морального, фізичного та розумового розвитку, поліпшення соціальної підтримки сімей з дітьми, виховання відповідального батьківства та запобігання соціальному сирітству, виконавчий комітет Нововасилівської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план роботи служби у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради на І півріччя 2022 року (додаток 1);

2. Затвердити графік профілактичних рейдів служби у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради на І півріччя 2022 року (додаток 2);

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради Шопову Альону Андріївну.

Селищний голова                                                                         Олександр ПРОКОПЕНКО

ПЛАН РОБОТИ

служби у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради

на І півріччя 2022 року

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

1.

Проведення профілактичних рейдів з метою перевірки умов проживання та виховання дітей пільгових категорій та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах («Вулиця», «Вокзал» та ін.).

2.

Організація роботи щодо своєчасного виявлення та обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

3.

Забезпечення організації та проведення рейдів у навчальних закладах, з метою профілактики дитячої бездоглядності, безпритульності та запобігання правопорушенням серед дітей.

березень

квітень

4.

Оформлення особових справ дітей відповідно до наказу Мін. України у справах сім'ї, молоді та

спорту від 18.11.2008 № 4591 «Про затвердження Порядку ведення особової справи дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування».

5.

Проведення заходу «Діти наше майбутнє» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

червень

6.

Надання консультацій відвідувачам щодо здійснення соціального захисту дітей.

7.

Розгляд листів організацій, установ усіх форм власності щодо соціально-правового захисту неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування.

8.

Підготовка та участь у проведенні засідань Комісії з питань захисту прав дитини.

за потребою

9.

Здійснювати інформаційно-просвітницькі заходи у засобах масової інформації (розміщення на веб-сайті селищної ради):

• попередження раннього соціального сирітства;

•профілактики правопорушень та дитячої бездоглядності;

•популяризації сімейних форм влаштування дітей;

• створення патронатних сімей.

10.

Робота над звітами. Складання звітності.

щоквартально

щопівроку

11.

Здійснення контролю щодо забезпечення захисту особистих та майнових прав дітей, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників на території селищної ради.

12.

Організація отримання дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, одноразової допомоги після досягнення ними 18-річного віку.

13.

Координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності.

14.

Представлення інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у судових засіданнях при розгляді кримінальних та цивільних справ щодо захисту їх прав.

ГРАФІК

проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед дітей та з метою перевірки умов проживання та виховання дітей пільгових категорій та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах («Вулиця», «Вокзал» та ін.), службою у справах дітей виконавчого комітету Нововасилівської селищної ради на І півріччя 2022 року

Назва населеного пункту

Дата виїзду