Велике будівництво – 2021: вражаючий результат Запорізької області. Реконструкція та капітальний ремонт Нововасилівського дитячого садочку буде здійснено в рамках «Великого будівництва – 2022»!

Дата: 01.02.2022 11:25

Минулого року Запорізька область успішно реалізувала 35 сучасних  об’єктів інфраструктури:

• 26 у галузі медицини
  • 4 освітні заклади
  • 4 спортивні об’єкти
  • встановлено флагштока острові Хортиця на оновленому кургані єдності
  • оновлено 270 км державних доріг та 78 шляхів місцевого значення
  • відкрито рух вантовим мостом через Дніпро.

Частина об’єктів «Великого будівництва», які реалізують у Запоріжжі, не мають аналогів в Україні:

• будівництво мостових переходів через Дніпро – складний комплекс з автомагістралі протяжністю 9 км, 6 розв’язок, 36 штучних споруд і 4 позакласних мостів;
  • реконструкція національного заповідника Хортиця зі створенням першого в Україні безбарєрного туристичного простору
  • організація першого в Україні медичного  науково-практичного та навчального комплексу (ХАБу) на базі обласної клінічної лікарні.
  • «Велике будівництво»- це не лише про будівництво сучасних об’єктів інфраструктури, а й про філософію ставлення держави до потреб громадян.

Ще більше глобальних планів буде реалізовано у нинішньому 2022-му році.

Серед таких проектів – капітальна реконструкція Нововасилівського дошкільного навчального закладу «Теремок»Фото без опису