Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедрою

Дата: 02.02.2022 09:18

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р. №2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale dAchat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Приазовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області для вжиття відповідних заходів за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 21смт Приазовське, 72401; тел.: (06133) 2-36-72; (06133) 2-27-00; e-mail: priazovskij@gudpss-zp.gov.ua