Шановні споживачі!Комунальне підприємство «Добробут» Нововасилівської селищної ради повідомляє, що 10 лютого 2022 року в смт Нововасилівка буде проведена планова дезінфекція централізованої системи водопостачання

Дата: 09.02.2022 10:41

Фото без опису

Комунальне підприємство «Добробут» Нововасилівської селищної ради повідомляє, що 10 лютого 2022 року в смт Нововасилівка буде проведена планова дезінфекція централізованої системи водопостачання, а саме системи  що відходить від свердловини №5731 по вул. Дружби, розчином гідрохлорита натрію.

Через проведення зазначеного заходу мешканцям  буде тимчасово призупинено послугу водопостачання 10.02.2022 року з 06:00 до 17:00 години.

У зв’язку з чим Комунальне підприємство «Добробут» Нововасилівської селищної ради рекомендує абонентам вжити наступні заходи:

1. Завчасно забезпечити необхідний запас води на вищезазначений період.

2.В період хлорування рекомендовано не вживати питну воду безпосередньо із кранів для побутових потреб.

3.Після проведення дезінфекції рекомендовано відкрити крани холодної води протягом 10 хвилин для промивання внутрішньо будинкових мереж водопостачання.

Приносимо вибачення за тимчасово створені  незручності.

Адміністрація КП «Добробут»